uz1
Windows Server Hyper-V teknolojisi, Microsoft System Center Virtual Machine Manager, Microsoft uygulama sanallaştırma, Microsoft kurumsal masaüstü sanallaştırma ve Microsoft sanal masaüstü altyapısı gibi sanallaştırmaya dayanan uygulamalar geliştirme yeteneğinizi belgeleyen Microsoft uzmanlığı sunmaktayız.

uz2

Yazılım lisansı almak ve yönetmek karmaşık ve korkutucu olabilir. Bu noktada lisanslama uzmanlığımız size yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun tutarlı ve doğru toplu lisans çözümleri sunan sertifikalı çalışanlarımızdan yararlanarak güvenilir bir danışmanlık çerçevesinde lisans sahibi olarak, para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

uz3

Microsoft masaüstü ürünlerine ait uzmanlığımız, sizlerin yakın iş araçlarınız olan Windows, Office gibi masaüstü ürünlerimizde kullanıcı verimliliğinizi artıran, güvenlik ve kontrolü geliştiren ve bilgisayar yönetimini kolaylaştıran düşük maliyetli, optimum masaüstü çözümleri sağlayan yeteneğimizin göstergesidir.

uz4
Büyümekte olan orta ölçekli kurum sektörü oldukça yoğun bir rekabet ortamına sahiptir. Uzmanlığımız, iş süreçlerinizi, altyapı ihtiyaçlarınızı ve gelecek- teki büyüme maliyetlerinizi iyi anlayabilen bir iş ortağı ile çalışmanızın temel gereksinimidir. Firmanızın mevcut sistem temel- lerini kullanabilen Microsoft masaüstü, iş yönetimi ve sunucu teknolojilerine dayanan kritik altyapı çözümleri geliştirme alanındaki uzmanlığımızdan yararlanarak firmanızı farklı kılabilirsiniz. Sizlere en son teknoloji ve çözümleri sunarak ve  en çok ihtiyaç duyduğunuz konu- lara odaklanarak kurumunuzu birlikte lider haline getirebiliriz.

uz5
Kapsamlı bir yazılım envanteri stratejisinin amacı, sizlerin toplam yazılıma sahip olma maliyetlerinizi büyük oranda düşürmenize, operasyonel veriminizi arttırmanıza ve yazılım varlıklarınızı daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olmaktır. Yazılım Varlık Yönetimi uzmanlığımız ile küçük şirketlerden büyük kuruluşlara kadar her boyuttaki kuruluşlara yazılım varlığı ve lisans yönetimi hizmetleri konusunda danışmanlık hizmetimizi sertifikalı uzman kadromuzla sunmaktayız.